KONST / Litografier / Färglitografi 12113062
nr 1211 3062
Maria Hillfon
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Komposition. Signerad, numrerad 24/95, bladets mått: 65x58 cm
Maria Hillfon, svensk målare, grafiker och textilkonstnär född 1945.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 19:56:43
22/10 18:34:15
22 okt
Maria Hillfon
Läs mer om Maria Hillfon